2012 yılında Giycem A.Ş. tarafından kurulan Türkiye'nin en geniş ürün seçeneğine sahip online iç giyim ürünleri mağazası www.icgiyimfoni.com, En kaliteli iç giyim, pijama ve plaj ürünleri markalarını kullanıcılarına sunar.

icgiyimfoni.com, Türkiye'de iç giyim ürünleri sektöründe ilk defa uygulanan detaylı ürün bilgisi, kapıda ödeme, vade farksız taksit, ücretsiz kargo ve özel müşteri desteği gibi hizmetleriyle yeni bir alışveriş deneyimi yaşatmaktadır.

Ücretsiz İade ile icgiyimfoni.com'da alışveriş yapan müşterilerimiz 100 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti ödemezler. Ürününüzü neden belirtmeden ve herhangi bir ekstra kargo ücreti ödemeden değişim/iade yapabilirsiniz.

Hızlı Teslimat icgiyimfoni.com'dan alışveriş yapanlar günlerce kargo beklemez. Teslimat süresi 1-3 iş günü olmasına rağmen Siparişlerin %95'i aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. 7 Gün İade süresi ile icgiyimfoni.com'dan satın aldığınız ürünleri, Tüketici Kanunu'nda belirtilen maddelere uygun bir şekilde iade edebilirsiniz. (Mevzuat gereği hijyen koşulları içermeyen ürünler haricinde tüm ürünler iade edebilirsiniz.)